מסעדות לאירועים בירושלים | קייטרינג בירושלים | אוכל מוכן לשבת

 

אם אתם מחפשים מסעדות לאירועים בירושלים יש לכם רק כתובת אחת - מסעדת הטאג'ין! כאן תמצאו מגוון רחב של טעמים וריחות. טאג'ין, אשר מספק גם קייטרינג בירושלים, מתמחה במאכלים מרוקאים אותנטים. הפסיקו לחפש מסעדות לאירועים - אנחנו נשמח לארח אתכם.

 

מסעדות לאירועים יש לא מעט אבל מסעדה מרוקאית אותנטית כמו הטאג'ין יש רק אחת!

 

מלבד היותה של מסעדת הטאג'ין מסעדה פתוחה לכל, המקום מתפקד כמסעדה לאירועים לפי הביקוש. כך שבמידה ואתם מחפשים מסעדה אחרי הכותל בו נערך כמובן טקס בר המצווה המרגש – אנחנו כאן בשבילכם. צוות הטאג'ין אדיב ומעניק שירות מסור וידאג שתאכלו כיד המלך.

 

מסעדה לבר מצווה לא יכולה להיות כל אחת - היא צריכה להיות מתאימה וערוכה לכך. לנו יש את כל האמצעים הדרושים כדי להפוך את המסיבה שלכם לחגיגת טעמים אותנטים ושמחה גדולה כאחד. בין שירותינו הנוספים אנו מציעים שירותי קייטרינג בירושלים ויחד עם זאת דעו שאנחנו נותנים מענה גם למחפשים אחר מסעדות למטיילים, מסעדה לקבוצות ועוד.

 

שירותי קייטרינג בירושלים

טאג'ין הינה מסעדה לאירועים מרוקאית חווייתית מכל הלב!במסעדת הטאג'ין של מרציאנו וטולדנו תיהנו מחוויה עשירה וססגונית של טעמים. מלבד היותו של המקום מסעדה לאירועים אנו מספקים שירותי קייטרינג בירושלים לכל המעוניין, בין לקוחותינו השבעים והמרוצים תמצאו את עיריית ירושלים, לשכת עורכי הדין, בזק, חברת חשמל ועוד.טאג'ין מעניקה בנוסף גם שירותי קייטרינג כמו גם אוכל מוכן לשישי שבת, איתו תוכלו להתבשם מהקסם האותנטי של מטעמי מרוקו ומתבשילי הטאג'ין המיוחדים.

מסעדות לאירועים בירושלים

 

בחירת מקום לאירוע זו החלטה משמעותית ולא פשוטה. מדובר בהתלבטות קשה הרי יש לא מעט מקומות המתאימה לחגיגת אירוע.

 

מעבר לאולמות וגני אירועים, רשימת מקומות כוללת גנים לאומיים, מסעדה לאירועים, פינות חמד בטבע, חופי ים ואף אחוזות או בתים פרטיים מפוארים.

 

מכל הדוגמאות האלה הטאג'ין נכנסים לרשימה בתור מסעדה לאירועים המאפשרת לחגוג אירוע באווירה מיוחדת נטולת תעשיות מסחרית.

 

הבוחרים לחגוג במסעדה לאירועים ככלל ובטאג'ין בפרט זוכים באירועי בוטיק, עם תפריט משובח, יחס חד פעמי מהצוות ותגובות אוהדות מהאורחים.

 

מסעדת הטאג'ין כמו מרבית מסעדות לאירועים מציעות עצמן כ- מסעדות לבר מצווה וכוללות את כל מרכיבי האירוע: המרחב לחגיגה עצמה, אוכל, תשתיות למוסיקה וצילומים, מלצרים ועיצוב האירוע.

האירוע של רמי לוי ואביהו מדינה

על המסעדה

 

הטאג'ין

מסעדה מרוקאית חוויתית מכל הלב!

–—–—

במסעדת הטאג'ין של מרציאנו וטולדנו תזכו לחוויה עשירה וססגונית של טעמים ואווירה.

במסעדה תוכלו ליהנות מהקסם האותנטי של מטעמי מרוקו ומתבשילי הטאג'ין המיוחדים.מומלץ להזמין מקומות מראש.

–—

 

על הטאג'ין

הטאג'ין הוא כלי חרס מסורתי בעל מכסה דמוי חרוט, המשמש לתבשילי קדירה עם תוספות מגוונות.

הטאג'ין מאפשר בישול איטי המשלב את טעמי המרכיבים יחד ויוצר תבשיל אותנטי, עשיר וספוג בטעמים וניחוחות פיקנטיים.

–—

כשר בהשגחת הרבנות ירושלים

053-934-4833