קבלת פנים בשדה התעופה לנשיא בוש

 

מסעדת הטאג'ין בירושלים נבחרה על ידי משרד הביטחון ומשרד ראש הממשלה להכין את קייטרינג קבלת הפנים לנשיא בוש בשדה התעופה, ביום ד' 9/1/08, כאשר נחת בארץ וביום שישי 11/1/08 כאשר עזב את הארץ.

 

לקבלת הפנים, ביום ד' הגיעו כל צמרת המדינה: נשיא המדינה מר שמעון פרס, ראש הממשלה מר אהוד אולמרט, יו"ר האופוזיציה מר ביבי נתניהו, יו"ר הכנסת הגב' דליה איציק, שרים בכירים ביניהם שר הביטחון מר אהוד ברק, שרת החוץ הגב' ציפי לבני ועוד רבים, הרבנים הראשיים לישראל, הרמטכ"ל, נגיד בנק ישראל, שגריר ארה"ב בישראל, בכירי העדה הדרוזית, המוסלמית והנוצרית ועוד רבים. "הטאג'ין", מסעדות לאירועים, התבקש, ע"י המארגנים להכין קייטרינג מכובד ויפה.

התפריט שהוגש התבסס על המטבח המרוקאי אוריינטלי עם דגש על טעם ישראלי. בין היתר הוגשו פרגיות עם פירות יבשים ואגוזים, קבבוני טלה ברוטב טחינה ירוקה, סלטים על בסיס ירקות טריים ועוד מטעמים אך מקומו של החומוס לא נפקד בכדי לתת את הטעם הישראלי.

 

לקינוח הוגשו מבחר פירות העונה טריים, תה עם נענע ומגוון עוגות.

 

ביום שישי, בסיום הטקסים וקבלת הפנים, נשיא המדינה מר שמעון פרס וראש הממשלה מר אהוד אולמרט לחצו ידיים לכל צוות "הטאג'ין" וציינו את הקייטרינג לטובה.

 

מעבר לעבודה הרגילה בכל קייטרינג בירושלים, ליוו את האירוע הזה לחץ והתרגשות יותר מהרגיל, וכן סידורי אבטחה כבדים שהקשו על הצוות, אך התוצאה הסופית היתה מוצלחת וקצרה שבחים מכל המארגנים. 

 

מי שקרא את המאמר התעניין גם שעות היום במסעדה

תקראו גם על מסעדה לחינה

053-934-4833