קייטרינג בירושלים


חברת קייטרינג בטעם מעולה לכבוד האירוע שלכם
אחד הדברים לפיהם אירוע מצליח או נכשל הוא הקייטרינג. האורחים מצפים לארוחה צבעונית, המורכבת מתפריט המאפשר בחירה בין מנות ותוספות שונות, בין העדפות תזונתיות שנות כמו של האורח הקרנבורי מול האורח הצמחוני וכדומה. בבחירת חברת קייטרינג מעולה לאירוע שלכם כדאי קודם כול להתאים את התמחותה לטעמכים ודרישותכם, לדוגמא אם אתם שומרים על כשרות כדאי לבדוק את סוג הכשרות שחברת הקייטרינג יכולה להבטיח את שמירתו, ולבדוק האם האוכל מחומם באירוע או דווקא רובו נעשה בסמיכות לאירוע ואף במהלכן בעמדות שף יעודיות. לאירוע שלכם אפשר להתאים סוגי קייטרינג שונים ומגוונים אך קודם כול חובתכם להתאים את אופי האירוע והדרישות הקשיחות לחברה שיכולה לעמוד בהם, ועבדה בעבר תחת דרישות דומות ועם קהלים דומים לאלו שיתארחו באירוע שלכם.​

תכנון התפריט
לתכנון התפריט כדאי להקדיש תשומת לב גדולה, ולטעום כול מנה אופציונלית באירוע ובתנאי הכנה דומים, כדאי גם להתאים את מספר המנות למעט יותר ממספר האורחים כך שתוכלו להיות בטוחים שלאורחים לא יחסר תפריט מנות ערב ומגוון. תכנון תפריט מומלץ לעשות יחד עם מומחי חברת הקייטרינג על מנת להבין כיצד כול מנה, צורת הכנה וכדומה משפיעה גם על העלות שתתבקשו לשלם על השירות. בדקו שלחברה רשיון תברואתי תקף להפעלת המטבח להכנת המנות, ובמקרה והאירוע שלכם מתנהל באולם כדאי לבקש המלצות. לכול טעימה הביאו איתכם לפחות שני חברים מלבדכם, על מנת שתוכלו לקבל חוות דעת רבות ככול האפשר על טעם המנות, אופן הגשתן, והתאמתן לאירוע. חברת קייטרינג מובילה תוכל להציע לכם מספר אפשרויות של הגשה, הרכב המנות, אפשרויות הכנה, וכדומה, ואף לשבץ אטרקציות נוספות המתבססות על טעמים ומזונות לאורך האירוע.
 
להתאים את שירותי החברה לאירוע הפרטי
בתכנון אירוע פרטי בביתכם כדאי לבדוק שברשותכם התשתית החשמלית להפעלת ציוד הקייטרינג, ולשקול הבאת מצבר נייד אשר יספק חשמל נוסף וזמין, כדאי להתאים את תפריט המנות לטעם של האורחים ולהקשר של האירוע, אם לדוגמא לארוחת בראנץ' בין חברים בשבת בבוקר, או במסגרת אירוע גדול כמו חתונה, בר מצווה וכדומה. חברת קייטרינג איכותית תוכל ליצור לכם חווית אירוח מספקת, טעימה וממלאת חושים להצלחת האירוע כולו.
 
מסעדת הטאג'ין מציעה לכם קייטרינג בירושלים, כשר ואיכותי, קייטרניג שהיה באירועים חשובים בארץ
 
מי שקרא את המאמר התעניין גם באוכל מוכן בירושלים
תקראו גם על מסעדה אחרי הכותל

053-934-4833