איך לבחור את הקייטרינג הנכון לאירוע שלכם?

 

למצוא חברת קייטרינג לאירוע שלכם זה החלטה מאוד חשובה, אירוע גדול, קטן או עסקי, הבחירה הנכונה היא הכרחית.

יש הרבה חברות קייטרינג בשוק, אז צריך לעשות שיעורי בית ולבחור טוב כדאי להבטיח את הצלחת האירוע.

 

ההכנה

לפני החיפוש אתם צריכים לחשוב על כמה דברים:

תאריך ושעת האירוע

מה התקציב שלכם?

איפה האירוע או מקום המפגש?

האם יש שם מטבח?

לכמה אורחים אתם מצפים

האם לכם או לאורחים שלכם יש דרישות מיוחדות כמו רמת כשרות, צמחוניות ועוד

האם לאירוע יש נושא?

האם אתם צריכים עיצוב לשולחנות, פרחים ועוד

האם אתם צריכים לשכור ריהוט? (שולחנות, כיסאות, כלי אוכל ועוד)

אחרי שגיבשתם את כל התשובות הללו יש לכם מושג איזה סוג של שירות אתם מחפשים, חברת קייטרינג טובה תציע שירות מלא שיענה על כל הצרכים שלכם, שלא תצטרכו להשתמש בעוד ספק, הכול ילך יותר חלק  ויקל את הכאב ראש שלכם.

מחקר

אחרי ההכנה, זה הזמן לקצת עבודת מחקר, מצאו כמה חברות קייטרינג, הכי טוב לחפש חברות קייטרינג מומלצות, אתם יכולים לשאול חברים, משפחה וקולגות, או כמובן להשתמש במנוע חיפוש באזור שלכם או של האירוע.עכשיו תקצרו את הרשימה לחברות שיותר רלוונטיות לכם, חברות שלא נותנות מה שאתם צריכים יורדות מהרשימה, ברגע שיש לנו רשימה מצומצמת יותר שעונה על הדרישות שלכם תוודאו זמינות למיקום ולתאריך שאתם צריכים.

 

מה לחפש

הכי חשוב, האם חברת הקייטרינג מציע מגוון רחב של אופציות לתפריטים, במיוחד תפריט שאתם מחפשים, רב החברות מפרסמות את התפריטים שלהם באתר שלהם, במידה ולא, צרו איתם קשר שישלחו לכם בפקס או מייל.

תראו אם החברה מתאימה לערוך אירוע לסוג האירוע שאתם מקיימים, אם אתם עושים אירוע קטן, גדול, עסקי, פרומלי או פרטי, תראו שהם יכולים לספק את הנוכחות הנכונה.

יש לוודא שחברת הקייטרינג פנויה ביום שאתם רוצים, תבדקו עד איזה שעה הם עובדים, אם האירוע שלכם נמשך יותר ממה שתכננתם, תראו שאתם לא משלמים יותר בגלל שזה לא ב"שעות העבודה", תדאגו שיש לכם איש קשר שתוכלו לדבר בכל זמן לפני האירוע, במידה ונזכרתם במשהו שלא חשבתם עליו שאתם רוצים להוסיף.

האם החברה מספקת שירות מלצרים? האם החברה מנוסה בסוג אירוע שאתם מארגנים? האם הם יהיו לבושים בצורה מקצועית ומכובדת? האם הצוות ידאגו לכל, מהמשלוח, ההכנה, מלצרות וניקיון של האוכל? יש הרבה בקייטרינג, זה לא רק אוכל, האם החברה היא חברת קייטרינג או מאפייה או בית קפה, אתם צריכים לבחור חברה שמכירה כל סוג אירוע.

לפי ההכנה שעשינו קודם, האם החברה מספקת ציוד? זה כולל שולחנות, כיסאות, כלי אוכל, כוסות, מפות ,תנורים ואיזור בר, אם אתם צריכים  את הציוד הזה תראו אם הם מספקים את הכול, שלא תצטרכו לרדוף אחרי ספקים נוספים, עוד יש לבדוק שהציוד שלהם חדש ובמצב טוב, אתם לא רוצים שמפות קרועות וסכו"ם מלוכלך יהרוס לכם את האירוע.

אם אתם עושים את האירוע במקום פתוח, חברת הקייטרינג צריכה להיות מנוסה בנושא ולהכין את המקום מבעוד מועד ולהקל על חייכם ולהשאיר לכם חווית קייטרינג טובה.אם בחרתם נושא לאירוע, האם החברה יכולה להתאים עצמה לצרכים שלהם? להתאים את האווירה עם האוכל הנכון, עיצוב וסידורי שולחן.איפה יכינו את האוכל? אם אין מטבח, מה יעשה הצוות כדי שהאוכל יהיה מוכן וחם להגיש אותו לאורחים.

האם חברת הקייטרינג יכולה לספק משקאות? יש הרבה דברים שיש עליכם לקחת בחשבון בתכנון, קודם כול עליכם לרכוש שתייה ולהוביל אותם לאירוע, אז מישהו צריך לאכסן אותם במקרר, צריך שהצצות קייטרינג יגיש את המשקאות בבר, צריך כוסות ועוד. אם הקייטרינג לא מגיש שתייה, יש לכם הרבה דברים להכין.

לשקט הנפשי שלכם, תבדקו את החברה במנוע חיפוש, תבקשו רישיון עסק, המלצות ומכתבי תודה, לא יהיה בעיה להראות את זה לחברה טובה שנותנת שירות ואוכל טוב.

עוד דבר חשוב לבדוק, איזה סוגי תשלום הם מקבלים, תבדקו שהם מקבלים כל סוגי התשלום שקיימים או לפחות אלה שאתם עומדים לשלם איתם, תיזהרו מחברות שמבקשות רק מזומן, אם תהיה בעיה כלשהי, יהיה לכם בעיה להוכיח את התשלום. מה לגבי מקדמה? כמעט כולם לקוחים, בכל מקרה הסכום צריך להיות מאוד נמוך, ככל שזה נמוך יותר, זה יותר טוב.

מה היא מדניות ביטולים שלהם? האם אתם מקבלים את כל הכסף חזרה אם האירוע מתבטל? מה לגבי דחייה של האירוע? יש כאלה שידרשו תשלום על שינוי התאריך.

עברתם את כל התהליך הזה, אתם תקבלו טופס למלא, אם אתם רוצים בופה או שירות מלצרים, לבחור את המנות, כמות האנשים ועוד, כמובן שרצוי להתייעץ עם איש הקשר של החברה לקבל הצעות, הם אמורים להבין איזה סוג אוכל הולך טוב עם מה.

ברגע שהחלטתם על האוכל, צוות, ציוד, משקאות, מיקום וכל השאר, תבקשו סיכום הזמנה ותראו שהכול כפי שביקשתם, שאין איזה תוספת בתשלום על מנה מסוימת או משהו כזה.

הכול סגור, גם המחיר, אפשר להזמין את כולם!

 

אצלנו במסעדת הטאג'ין עושים לכם קייטרינג בירושלים ובכל הארץ מקצועי ביותר, אחרי שעשינו קבלות פנים לבוש, האפיפיור ועוד, אתם יכולים להיות בטוחים עם הטאג'ין, בנוסף, אנחנו מסעדות אירועים, אצלנו תוכלו לערוך כל סוג של אירוע.

 

לקרוא על קבלת פנים של בוש בשדה תעופה

תוכלו לקרוא גם על שעות היום במסעדה

053-934-4833