כיצד בוחרים חברת קייטרינג? 

 

בחירת חברת קייטרינג חשובה למי שזקוק לה בעת קיום אירוע כלשהו. הקייטרינג הפך לאחר מבתי עסק המספקים אוכל ליחידים או לאירוע עם רב משתתפים. בעבר היו מזמינים אירוע כולל האוכל. מאז שיש חברות קייטרינג ישנם בעלי אולמות שמשכירים את האולם אבל האוכל צריך בעל השמחה להזמין דרך חברת קייטרינג.

 

כיצד בוחרים קייטרינג לאירוע?

 

  • ישנן מספר דרכים אחת מהן היא חיפוש במנוע החיפוש באינטרנט תחת הכותרת חברות קייטרינג. מספר רב של חברות יעלו ועבודת החיפוש מתחילה. יש כל מיני פרמטרים שחשובים והם הקובעים כיצד בוחרים חברת קייטרינג.
  • בבחירת חברת הקייטרינג צריך להתמקד האם החברה מחזיקה מסמכים המעידים על היותה חברה חוקית והיא בעלת רישיון לעסוק בתחום, היא מעסיקה צוות עובדים מיומן ומקצועי, האוכל המוגש טרי ואיכות המוצרים גבוהה.

 

כיצד בוחרים חברת קייטרינג לאירוע רב משתתפים?

 

  • בעלי בתים צמודי קרקע מקיימים לא אחת אירועים בחצר שלהם ומזמינים חברת קייטרינג שמוכיחה שיש לה אפשרות לקיים שירותי קייטרינג לאירוע רב משתתפים.
  • ישנן חברות קייטרינג המספקות שירותים רק למספר מסוים של אנשים. המנות המוגשות הן על פי רוב לפי דרישת הלקוח אבל יש אפשרות לקבל את המלצת שף הקייטרינג לגבי מנות מסוימות.
  • דרך נוספת כיצד בוחרים חברת קייטרינג היא על ידי הגעת בעלי השמחה לאירוע המאורגן על ידי חברת הקייטרינג לטעימות. נכון שאי אפשר לצפות את הטעם של 100% מהאורחים, אבל חשוב לפחות לטעום כדי לוודא שבעל השמחה גאה במנות שיוגשו.

 

מי עוד צריך קייטרינג?

 

  • חברות הקייטרינג הן לא רק לקיום אירועים שמחים. לא אחת מוזמנת חברת הקייטרינג לבית אבלים היושבים שבעה כדי שתקיים את ארוחת המצווה לאחר שבוע, חודש או שנה. האוכל המוגש באירוע מסוג זה שונה מזה המוגש באירועי שמחה.
  • חברת קייטרינג נותנת גם שירותים למסיבות עובדים. ישנם מפעלים המפיקים אירועי לכבוד חגים, מסיבות סוף שנה. גם בתי ספר שעושים לבוגרי הכיתות הגבוהות מסיבות סוף שנה מזמינים חברות קייטרינג כדי לתת כיבוד לאורחים. בעבר הכינו את הכיבוד בני משפחות הבוגרים. חברות הקייטרינג החליפו אותם ובכך יש כיבוד זהה  לכל האורחים. עלות הקייטרינג חלה על ההורים והכסף מצטרף לעלות הסיבה כולה.

 

 

אנו בטאג'ין מתמחים במתן שירותי קייטרינג בירושלים והסביבה לכל סוג של אירוע, מאירוע קטן בבית ועד אירוע בעל מספר רב של משתתפים.

 

מי שקרא את המאמר הזה התעניין גם במאמר על קייטרינג בירושלים 

053-934-4833