מסעדה לחינה

 

בעבור זוגות רבים המתעדים להתחתן, חגיגות החינה הרבה יותר משמעותיות ומהנות מהחתונה עצמה. החינה היא למעשה מסיבה המסמלת תרבות ומסורת ומהווה ההכנה לחתונה בחוג מצומצם של קרובים ואורחים של החתן והכלה. חגיגת חינה יכולה להיות מושקעת ואותנטית אם עורכים אותה במסעדה מיוחדת המגישה מאכלי עדות מיוחדים, ממתקים המתאימים לטקס החינה ורחבת ריקודים לערוך את הטקס.

 

בגלל האוכל

מסעדות לחינה הן מסעדות אותנטיות המספקות את המאכלים המקוריים המוכנים בעבודת יד על ידי טבחי המקום. המסעדות המתמחות במסיבות חינה מספקות את המאכלים המקוריים המזוהים עם העדות, בעבור חוגגים מרוקאים 

יהיו אלה מנות קוסקוס עם ירקות, סלטים מרוקאים, דגים חריפים ומיני בשרים עם תבלינים בניחוח מרוקו, אם מדובר בחינה תימנית, השולחנות יהיו עמוסים במאכלים תימניים אותנטיים כמו מרק תימני, מיני מאפים ומלוחים ועוד. בנוסף, בסיום הארוחה והתחלת טקס החינה המסורתי, יספקו המסעדות המיוחדות מיני ממתקים וצלחות מקושטות של מיני מאפים המתאימים לטקס החינה המסורתי. 

 

בגלל העיצוב

עיצוב מסעדות לאירועים הוא עיצוב מיוחד שמספק את האווירה האותנטית ומעביר את האורחים לכמה שעות של מרוקו המסורתית והססגונית או תימן האותנטית. עיצוב המסעדה יהיה מושפע מאלמנטים עיצובים מזרחיים על גווני הזהב, האדום בשילוב עם בדי הקטיפה והצבעים החמים. ברחבת המסעדה יהיה ממוקם האוהל שבו ישבו החתן והכלה ויבצעו את טקס החינה שהוא מתן התכשיטים וחלוקת המתנות ולבסוף מריחת החינה על הידיים. 

 

בגלל האלגנטיות והאיכות

בניגוד לאולמות גדולים, מסעדות לחינה מאפשרות לערוך טקס מצומצם ואלגנטי באווירה אינטימית. מסעדות לחינה הן מתחם אירועים ייחודי ואיכותי המאפשר לאורחים לבלות אחד עם השני באווירה משפחתית וייחודית. האקוסטיקה של המקום, העיצוב של המקום ובעיקרה האוכל מכניסים את כל האורחים לאווירה ייחודית ואותנטית ומאפשרים לחתן ולכלה ולמשפחות שלהם ליהנות מטקס חינה אותנטי ומיוחד.לסיכום, מסעדות לחינה הן המקום האותנטי והמתאים ביותר לעריכת חינה מקורית ומיוחדת באווירה אינטימית וייחודית תוך שימת דגש על האוכל המקורי והאותנטי, העיצוב המיוחד והאינטימי והאווירה הייחודית המהווה הכנה מקדימה למסיבת החתונה שתהיה הרבה יותר גדולה וססגונית.

 

אנחנו במסעדת הטאג'ין מזמינים אתכם לחגוג אצלנו במסעדה אירועי חינה ברמה הגבוהה ביותר. תפריט אותנטי ממיטבי מאכלי העדה המרוקאית, תפאורה ייחודית וכמובן שירות מעל הכל. 

 

מי שקרא את המאמר התעניין גם באירועים במסעדה

תקראו גם על חינה מרוקאית

053-934-4833