אוכל מוכן לשבת | אוכל מוכן בירושלים | אצל הטאג'ין

 

אוכל מוכן ביתי הוא מגוון ורב טעמי. הטאג'ין - מסעדה מוכרת וידועה בהכנת אוכל מוכן לשבת בירושלים והסביבה. אצלנו תמצאו אוכל ביתי במגוון סגנונות וטעמים, אוכל מוכן לשישי שבת, מטבח אותנטי אמיתי עם אוכל טרי וטעים מדי יום. הטאגין היא מסעדה אשר מספקת לכם אוכל מוכן איכותי ומבטיחה לכם שכל אחד ימצא את הטעם האישי שלו. בואו אלינו למסעדה ברחוב יד חרוצים 15 בירושלים ותיהנו מחוויה קולינארית שלא הכרתם.

אוכל מוכן לשישי-שבת ולחג

 

החלק העיקרי של מכירת אוכל מוכן בירושלים ובשאר רחבי הארץ מתבצע בימים חמישי ושישי, לקראת סוף השבוע וכמו כן הזמנות אוכל מוכן לחג. בשנים האחרונות התפתח טרנד בו לאנשים שעובדים קשה כל השבוע, אין כוח או רצון לעמוד  שעות במטבח ביום שישי על מנת להכין ארוחה לעשרים אורחים, כך גם כמובן בחגים. מאחר שהם רוצים בכל זאת לארח, קניית אוכל ביתי לחג הינו פתרון מצוין. 

 

החוכמה היא לדעת לקנות או להזמין אוכל ביתי שהוא גם טעים וגם איכותי ומיוצר מחומרי הגלם הטובים. אוכל ביתי וחם צריך להיות טרי, כזה שמכינים אותו באותו היום. אוכל ביתי צריך להיות מוכן מחומרי גלם איכותיים, עם תיבול נכון וללא חומרים משמרים. מסעדת הטאג'ין של מרציאנו וטולדנו מתמחה במאכלים מרוקאים אותנטים. בואו לקחת אוכל מוכן לשישי-שבת או לימי חול, במהירות וביעילות.

 

אצלנו בטאג'ין תקבלו אוכל אמיתי, טעים וטרי הכולל ארוחות חמות ואיכותיות במחירים השווים לכל כיס!. 

אחת ההנאות הקטנות בחיים היא מדי פעם לוותר על הבישולים ועל העבודה הקשה ופשוט לקנות אוכל איכותי, חם וטעים. הכוונה היא לאוכל ביתי שמבושל בכמויות קטנות ולא לאוכל תעשייתי בכמויות ענק. אנחנו בטאג'ין נשמח לתת לכם שירות ולענות לכם על הציפיות.​

אוכל מוכן בירושלים מזמינים מהטאג'ין, חייגו:

053-934-4833

 

נשמח לארח ולפנק אתכם ממיטב המאכלים המיוחדים שלנו,

מסעדת הטאג'ין

053-934-4833