מסעדה אחרי הכותל


הייתם פעם בכותל ביום שני או חמישי בבוקר? הרבה אנשים חוגגים לילד בר מצווה בירושלים בכותל, יש למעלה ממאה חגיגות בכל יום פעם, מסתבר שזאת חגיגה גדולה מאוד, הרבה משפחות, ילדים שנכנסים למצוות, הוצאת ספר תורה והרבה שמח.
 
יש חלוקה מאוד ברורה של חגיגות הבר מצווה, עושים שמחה עם המשפחה שמתחיל בבית הכנסת וממשיך בעלייה לתורה ביום שני או חמישי ואז סעודה במסעדות לאירועים, חוגגים עם החברים לכיתה במועדון מוכר באזור עם משחקי חברה, מנות ילדים ומוסיקה לריקודים, יש שחוגגים לילד/ה את הכניסה לבגרות עם טיול לחו"ל.​

אם בחרתם כן לעשות חגיגה גדולה וללכת עם המשפחה לירושלים כדי שהילד שלכם יקרא את הפרשה שלו מול הכותל, יש לכם כמה סידורים להכין ואחד מהם זה מסעדה אחרי הכותל, קמתם מוקדם, יצאתם לדרך, במקרה הטוב אכלתם ארוחה קלה שיהיה משהו בבטן, אתם סומכים ובטוחים שתכנסו למסעדה אחרי האירוע הגדול, זה דרך מעולה לסיים את היום המרגש.
 
מסעדות טובות בדרך כלל מלאות, אתם גם מגיעים לירושלים עם כמות של אנשים שלא תמיד יהיה לכם מקום, אז למה לא להזמין מראש מסעדה לבר מצווה, אתם יודעים שאתם מגיעים לירושלים שעשו שגם המסעדה תדע ואז יהיה ערוכים עבורכם ותקבלו יחס של מלכים, מנות מיוחדות שאתם תבחרו, שירות מעולה וכל מה שצריך, אירוע קטן לתחילת החגיגות, כי מכאן זה רק ההתחלה לשאר המסיבות.
 
אם לא חשבתם על חגיגה בעיר הבירה, אולי כדאי שתיקחו את זה בחשבון, הילד שלכם בן 13 ועוזב את הילדות לבגרות זאת הזדמנות לקחת הפסקה מהלחץ של החיים ולעשות טיול משפחתי לירושלים, מתחילים בכותל באירוע מרגש ומסיימים עם ארוחה טובה במסעדות לבר מצווה.
 
מסעדת הטאג'ין מציעה לכם לחגוג בר מצווה, אחרי הכותל עם מנות מיוחדות, שירות מעולה וכל דבר שיהיה לכם אירוע מושלם, גם אחרי הכותל
תהנו והרבה מזל טוב
 
מי שקרא את המאמר התעניין גם במתוקים מרוקאים
תקראו גם על אירועי חינה​

053-934-4833